2018-19 USCAA Women's Division 1 Basketball Schedule

Add to Calendar
Date Away Home Status Links
 
October
Wed. 10 Silver Lake College   Association Free Lutheran Bible School   7:00 PM
Sat. 20 WCC Selma 68 Selma 76 Final
Tue. 23 Selma # 53 WCC Selma 72 Final
  St. Mary of the Woods College # 46 Lakeland Community College 83 Final
Fri. 26 Washington Adventist University 48 University of the Cumberlands 82 Final
  @ Pikeville, KY
  Selma 67 Faulkner 70 Final
  Tournament Faulkner
  Olney Central Community College # 90 St. Mary of the Woods College 81 Final
Sat. 27 Mid-Atlantic Christian University #   Virginia Wesleyan   TBA
  Selma 77 Talladega 91 Final
  Faulkner @ Montgomery, AL
  Washington Adventist University 49 University of Pikeville 81 Final
Mon. 29 Carlow University #   Bethany   TBA
  Philander Smith College 55 Paul Quinn College 58 Final
Tue. 30 Trinity (Fl.) 53 Florida College 68 Final
  Oakwood University   Rust   7:00 PM
  Judson University 85 Silver Lake College 59 Final
 
November
Thu. 1 Florida National 55 Florida College 93 Final
  Mississippi University for Women # 58 Philander Smith College 80 Final
  Selma 55 Mobile 87 Final
Fri. 2 Warren Wilson College 38 University of Maine Fort Kent 73 Final
  @ Buffalo, NY
  Stratford University * 58 Mid-Atlantic Christian University 57 Final
  St. Mary of the Woods College 67 Midway University 108 Final
  Vterbo University 63 Silver Lake College 59
End of 4th
Sat. 3 Carlow University # 0 Westminster 0 Final
  University of Maine Fort Kent 67 Fisher College 77 Final
  @ Buffalo, NY (Villa Athletic Center)
  Concordia University   Silver Lake College   2:00 PM
  Piedmont International 95 Florida College 102 Final
  Mississippi University for Women # 72 Tougaloo College 84 Final
  Southwest Assemblies of God 57 Paul Quinn College 68 Final
  Homecoming
  Selma 72 Talladega 118 Final
  Oakwood University 50 Washington Adventist University 59 Final
Sun. 4 University of Maine Fort Kent 69 Villa Maria 63 Final
Mon. 5 Bluefield State #   Bluefield College   6:00 PM
  Silver Lake College 68 Robert Morris University 98 Final
Tue. 6 Washington Adventist University 43 Morgan State 60 Final
  Oakwood University 43 Stillman 66 Final
  Indiana University-Southeast 88 St. Mary of the Woods College 70 Final
  Oklahoma City University 77 Paul Quinn College 43 Final
Wed. 7 Thomas 82 Selma 72 Final
  Silver Lake College 42 Roosevelt University 82 Final
Thu. 8 Florida College 63 Pensacola Christian College 54 Final
  St. Mary of the Woods College 83 Lincoln College 114 Final
  Robert Morris University Springfield 71 Rhema Bible College 78 Final
  Southeastern Baptist College 67 Judson (AL) 63 Final
  Oakwood University 48 Cumberland TN 89 Final
Fri. 9 Huntingdon College 64 Florida College 56 Final
  @ Pensacola, FL
  Alfred St. 52 Bluefield State 81 Final
  @ Lemont Furnace
  Robert Morris University Springfield * 56 Southwestern Adventist 45 Final
  St. Thomas 77 University of Dallas 59 Final
  Selma   Dillard   6:30 PM
  Judson (AL) 49 LaGrange College 80 Final
  Mississippi University for Women 76 Johnson & Wales (Denver) 42 Final
  Mid-Atlantic Christian University 43 Penn State York 63 Final
  @ Davis College
Sat. 10 Bluefield State 79 Campbellsville University Harrodsburg 71 Final
  USCAA Tip Off Classic @ Lamont Furnace, PA
  Ave Maria 62 Carlow University 53 Final
  Mid-Atlantic Christian University 84 Word of life Bible college 31 Final
  @ Davis College
  Judson (AL) 49 Pensacola Christian College 68 Final
  Randall University 61 Robert Morris University Springfield 58 Final
  @ RHEMA
  Mississippi University for Women 85 Nebraska Wesleyan 74 Final
  Johnson & Wales University @ Wildcat Center, Denver, Colo.
  Selma 65 SUNO 67 Final
  Stillman 61 Oakwood University 29 Final
Sun. 11 Paul Quinn College # 54 Texas Southern University 83 Final
Mon. 12 Blue Mountain College 36 Mississippi University for Women 61 Final
  Military Appreciation
  St. Mary of the Woods College 103 Blackburn College 99 Final
  Oakwood University # 51 University Alabama Huntsville 84 Final
Tue. 13 Greensboro College * 85 Mid-Atlantic Christian University 48 Final
  The Apprentice School 41 Eastern Mennonite 69 Final
  Concord University 83 Bluefield State 52 Final
  Selma   Stillman   6:30 PM
  Valley Forge 74 Penn State York 68 Final
  Silver Lake College 67 Northland College 71 Final
  Robert Morris University Springfield   Fontebonne   7:00 PM
  Huntingdon College 65 Judson (AL) 73 Final
  Rust College   Oakwood University   7:00 PM
Wed. 14 Stratford University   Washington Adventist University   6:00 PM
  University of Maine Fort Kent 48 University of Maine Augusta 24
3rd - 06:09
  USCAA DI @ Tozier Gym
Thu. 15 Mississippi University for Women   Rust College   6:30 PM
  Robert Morris University Springfield   Eureka College   7:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Carlow University   7:30 PM
Fri. 16 Paul Quinn College   Langston University   2:00 PM
  HT HBCU Classic @ Austin, TX
  Oakwood University   Lane College   3:00 PM
  Kentucky Christian Univeristy   Bluefield State   4:00 PM
  @ Rio Grande University
  Ohio-Chillicothe   Silver Lake College   4:00 PM
  @ Grace College
  Valley Forge   Randolph-Macon College   6:00 PM
  Judson (AL)   Georgia Northwestern Technical College   6:30 PM
  Carlow University   Youngstown State   7:00 PM
Sat. 17 Washington Adventist University   Carlow University   TBA
  @ Neutral
  Central Maine CC   University of Maine Fort Kent   1:00 PM
  Valley Forge   Emory & Henry College   2:00 PM
  Paul Quinn College   SUNO   2:00 PM
  HT HBCU Classic @ Austin, TX
  Silver Lake College   Grace College   2:00 PM
  LSU - Shreveport   Mississippi University for Women   4:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Penn State Beaver   6:00 PM
  PSU Beaver Tournament
  Bluefield State   Rio Grande   6:00 PM
  Oakwood University   Miles   7:00 PM
Sun. 18 St. Mary of the Woods College   Washington Adventist University   2:00 PM
  @ Monaca, Penn.
  Carlow University   Penn State Beaver   4:00 PM
  PSU Beaver Tournament
Mon. 19 Stratford University *   The Apprentice School   6:00 PM
Tue. 20 Bluefield State #   Marshall University   1:00 PM
  Robert Morris University Springfield   Blackburn College   7:00 PM
Wed. 21 University of Dallas   Cal. Institute of Tech   5:00 PM
  (5:30 PM PST)
Thu. 22 Carlow University   TBA   TBA
  @ University of the Virgin Islands
Fri. 23 Carlow University   TBA   TBA
  @ University of the Virgin Islands
  Eastern Oregon University   Paul Quinn College   6:30 PM
  Claremont-Mudd-Scripps College   University of Dallas   7:30 PM
  Wells Classic @ Rains Center
Sat. 24 Carlow University   TBA   TBA
  @ University of the Virgin Islands
  Washington Adventist University   Southeastern University   TBA
  @ Neutral
  Converse College   Bluefield State   2:00 PM
  Eastern Oregon University   Paul Quinn College   3:00 PM
  Pomona-Pitzer College   University of Dallas   7:30 PM
  David Wells Classic @ Claremont-Mudd-Scripps
Sun. 25 Washington Adventist University   University of Rio Grande   TBA
  @ Neutral
  Wesleyan College   Mississippi University for Women   3:00 PM
Mon. 26 Oakwood University   West Alabama   6:00 PM
Tue. 27 Illinois Tech   Andrews University   5:30 PM
  University of Maine Fort Kent   Maine Maritime Academy   5:30 PM
  Carlow University *   Point Park   6:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University   Regent University   6:00 PM
  Selma   Judson (AL)   6:30 PM
  Tougaloo College   Mississippi University for Women   6:30 PM
  Southwestern Adventist   Paul Quinn College   8:30 PM
Wed. 28 The Apprentice School   Elizabeth City St.   6:00 PM
  Dallas Christian College   University of Dallas   6:30 PM
  Trinity Washington   Washington Adventist University   7:00 PM
  Rose-Hulman Institute of Technology   St. Mary of the Woods College   7:00 PM
Thu. 29 Oakwood University   Talladega   6:30 PM
  Valley Forge   Penn State Brandywine   7:00 PM
  Rhema Bible College   Robert Morris University Springfield   7:00 PM
Fri. 30 Virginia Union   Bluefield State   2:00 PM
  @ Winston Salem State
  Trinity Washington   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  The Apprentice School   Morris College   6:00 PM
  @ at Voorhees College
 
December
Sat. 1 Valley Forge   SUNY Delhi   2:00 PM
  Lincoln University   Washington Adventist University   2:00 PM
  The Apprentice School   Voorhees College   2:00 PM
  Bluefield State   Winston-Salem State   4:00 PM
  Rust College   Mississippi University for Women   4:00 PM
  Paul Quinn College   Philander Smith College   6:30 PM
  Stillman   Selma   6:30 PM
  Judson (AL)   Pensacola Christian College   6:30 PM
  Millsaps College   University of Dallas   6:30 PM
  Washington Adventist University   Bowie State University   7:00 PM
  Robert Morris University Springfield   Lincoln University (MO)   7:00 PM
  Cumberland TN   Oakwood University   7:30 PM
Sun. 2 Andrews University   Silver Lake College   TBA
  Paul Quinn College #   University of Arkansas - Pine Bluff   4:00 PM
Mon. 3 St. Mary of the Woods College   Earlham College   6:00 PM
  Rust   Selma   6:30 PM
  Washington Adventist University   Penn State Schuylkill   7:00 PM
Tue. 4 University of Maine-Machias   University of Maine Fort Kent   5:00 PM
  NAIA
  Carlow University *   WVU Tech   5:30 PM
  Regent University   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  Mississippi University for Women   Judson (AL)   6:30 PM
  Iowa Wesleyan University   Robert Morris University Springfield   7:00 PM
Wed. 5 Talladega   Selma   5:30 PM
  The Apprentice School   Washington Adventist University   6:00 PM
Thu. 6 Our Lady of the Lake *   Paul Quinn College   6:30 PM
Fri. 7 University of Maine Fort Kent   SUNY Canton   5:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University *   Johnson & Wales University Charlotte   6:00 PM
  Trinity Washington   Valley Forge   7:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Greenville College   7:00 PM
  @ Jacksonville, Ill.
  Robert Morris University Springfield   MacMurray College   7:00 PM
Sat. 8 Bryn Athyn   Valley Forge   1:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University   Greensboro College   1:00 PM
  St. Mary of the Woods College   MacMurray College   1:00 PM
  @ Jacksonville, Ill.
  Bluefield State   The Apprentice School   2:00 PM
  University of Maine Fort Kent   College of St. Joseph's -Vermont   2:00 PM
  Robert Morris University Springfield   Greenville University   3:00 PM
  University of the Southwest *   Paul Quinn College   3:00 PM
  AME Day
Sun. 9 University of Maine Fort Kent   Vermont Tech   12:00 PM
Mon. 10 Berry College   Mississippi University for Women   8:00 PM
Tue. 11 University of Maine Presque Isle   University of Maine Fort Kent   5:00 PM
  Clinton   The Apprentice School   6:00 PM
  Mississippi University for Women   Blue Mountain College   6:30 PM
  Selma   Rust   6:30 PM
Wed. 12 Carroll College   Silver Lake College   7:30 PM
Thu. 13 Bluefield State   Florida Southern University   5:30 PM
  Paul Quinn College *   LSU-Shreveport   6:30 PM
  Philander Smith College   Mississippi University for Women   6:30 PM
Fri. 14 University of Maine Fort Kent   Husson University   5:30 PM
  The Apprentice School   Bridgewater (Va.)   6:00 PM
  Bluefield State   Johnson University-Florida   6:00 PM
  Paul Quinn College *   LSU-Alexandria   6:00 PM
  Hendrix College   University of Dallas   6:30 PM
  Robert Morris University Springfield   Principia College   7:00 PM
  Association Free Lutheran Bible School   Silver Lake College   7:00 PM
Sat. 15 Mount Vernon Nazarene   Carlow University   1:00 PM
  Silver Lake College   Grace Christian University   3:00 PM
  Mississippi University for Women   Huntingdon College   3:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University   Hampton University   4:00 PM
  University of Maine Fort Kent   Fisher College   5:00 PM
  SUNO   Selma   6:30 PM
Sun. 16 The Apprentice School *   Stratford University   3:00 PM
  Julius Conn Gymnasium
  University of Maine Fort Kent   Johnson State College   5:00 PM
Mon. 17 St. Mary of the Woods College   Berea   2:00 PM
  Washington Adventist University   Point Park   3:00 PM
  Penn State Mont Alto   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  Robert Morris University Springfield   University of Illinois-Springfield   7:00 PM
Tue. 18 University of Dallas *   Cenetary College of Louisiana   3:00 PM
  The Apprentice School *   Johnson & Wales University Charlotte   6:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Cincinnati-Clermont   6:00 PM
Wed. 19 Austin College *   University of Dallas   3:00 PM
  University of Virginia-Wise   Bluefield State   6:00 PM
Fri. 21 Brescia University   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Nebraska Wesleyan   Robert Morris University Springfield   7:00 PM
Sat. 29 Tiffin   Carlow University   1:00 PM
  Mississippi University for Women   Belhaven College   3:00 PM
  University of Dallas *   Colorado College   7:30 PM
Sun. 30 University of Dallas *   Johnson and Wales University - Denver   2:00 PM
  (1:00 PM MST)
  Elizabeth City St.   Bluefield State   3:00 PM
 
January
Wed. 2 Bluefield State   Tusculum College   6:00 PM
  Bay College   Silver Lake College   6:00 PM
  Oakwood University   West Georgia   6:30 PM
Thu. 3 Cincinnati Christian *   Carlow University   6:00 PM
Fri. 4 Trinity University *   University of Dallas   5:00 PM
  Green Mountain College   University of Maine Fort Kent   7:00 PM
Sat. 5 Valley Forge   Misericorida   1:00 PM
  Silver Lake College   Bay College   1:00 PM
  The Apprentice School   Methodist   2:00 PM
  Paul Quinn College *   Texas College   3:00 PM
  Midway *   Carlow University   5:00 PM
  Washington Adventist University   Shaw University   6:30 PM
Sun. 6 Silver Lake College   Finlandia University   1:00 PM
Mon. 7 FDU-Florham   Valley Forge   7:00 PM
  Washington Adventist University   Stratford University   7:00 PM
Tue. 8 University of Maine Fort Kent   Wesleyan University   5:00 PM
  Carlow University *   Ohio Christian   5:30 PM
  Thomas   Selma   5:30 PM
  St. Mary of the Woods College   Lincoln Christian University   6:00 PM
  Florida College   Florida National   6:00 PM
  WVU Tech   Bluefield State   6:00 PM
  University of Dallas   Dallas Christian College   6:30 PM
  Blackburn College   Robert Morris University Springfield   7:00 PM
  Silver Lake College   Mount Mary   7:00 PM
Wed. 9 Mid-Atlantic Christian University   Washington Adventist University   6:00 PM
  Paul Quinn College   Southwestern Adventist   7:00 PM
Thu. 10 Mid-Atlantic Christian University   Penn State York   6:00 PM
  University of Maine Fort Kent * ^   Penn State Schuylkill   6:00 PM
  Wesley College   Valley Forge   7:00 PM
Fri. 11 Hiwassee   Judson (AL)   4:00 PM
  Wiley College *   Paul Quinn College   6:30 PM
  Bishop Blue Night
  University of Maine Fort Kent   Penn State Mont Alto   7:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University   Central Penn   8:00 PM
  @ East Pennsboro Middle School
Sat. 12 Valley Forge   Alfred State   2:00 PM
  Wright State - Lake Campus *   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Bluefield State   Converse College   2:00 PM
  Maranatha Baptist Bible College   Silver Lake College   2:00 PM
  Mississippi University for Women   Wesleyan College   4:00 PM
  Indiana University East *   Carlow University   5:00 PM
  Southwestern University *   University of Dallas   5:00 PM
  Jarvis Christian College *   Paul Quinn College   6:30 PM
  PQC Alumni Night
Sun. 13 University of Maine-Fort Kent   The Apprentice School   2:00 PM
  Warren Wilson College   Washington Adventist University   4:00 PM
Mon. 14 Silver Lake College   Judson University   6:30 PM
  Gwynedd Mercy University   Valley Forge   7:00 PM
Tue. 15 Judson (AL)   Welch   5:00 PM
  Carlow University   Bluefield State   6:00 PM
  Huntingdon College   Mississippi University for Women   6:30 PM
Wed. 16 University of Maine at Fort Kent   Washington Adventist University   6:00 PM
Thu. 17 Valley Forge   Pratt   5:00 PM
  Carlow University *   Indiana University Southeast   5:30 PM
  Regent University   The Apprentice School   6:00 PM
  Selma   Mississippi University for Women   6:30 PM
  Lincoln College   St. Mary of the Woods College   7:00 PM
  Indiana University Northwest   Silver Lake College   7:30 PM
Fri. 18 Judson (AL)   Toccoa Falls   1:00 PM
  University of Maine Fort Kent   NHTI   5:00 PM
  Warren Wilson College *   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  University of Dallas *   Texas Lutheran University   6:30 PM
  University of St. Thomas *   Paul Quinn College   6:30 PM
Sat. 19 Washington Adventist University   Oakwood University   TBA
  Valley Forge   Notre Dame of Maryland University   TBA
  Voorhees College   The Apprentice School   12:00 PM
  MLK Classic
  Carlow University *   Brescia   1:00 PM
  Robert Morris University Springfield   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Central Penn   Mid-Atlantic Christian University   2:00 PM
  Judson (AL)   Hiwassee   2:00 PM
  Morris College   Mississippi University for Women   2:00 PM
  Huston-Tillotson University *   Paul Quinn College   4:00 PM
  Greek Night
  University of Dallas *   Southwestern University   5:00 PM
  Grace Christian University   Silver Lake College   8:00 PM
Sun. 20 Washington Adventist University   Stillman College   TBA
  @ Neutral
  Warren Wilson College   The Apprentice School   2:00 PM
  MLK Classic
Mon. 21 Southeastern Baptist College   Oakwood University   3:00 PM
  Bluefield State   Carlow University   6:00 PM
Tue. 22 Rio Grande *   Carlow University   6:00 PM
  Judson (AL)   Mississippi University for Women   6:30 PM
  The Apprentice School *   Mid-Atlantic Christian University   7:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Brescia University   8:30 PM
Wed. 23 St. Mary of the Woods College   Wilberforce University   5:30 PM
  Silver Lake College   Andrews University   5:30 PM
  Johnson & Wales University Charlotte   Bluefield State   6:00 PM
  Selma   Carver   6:30 PM
Thu. 24 Alice Lloyd *   Carlow University   6:00 PM
  Paul Quinn College *   Our Lady of the Lake   6:30 PM
  Washington Adventist University   Trinity Washington   7:00 PM
Fri. 25 Johnson & Wales University Charlotte *   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  Colorado College *   University of Dallas   6:30 PM
  University of Maine Fort Kent   SUNY Delhi   7:00 PM
  University of Maine Fort Kent   SUNY Delhi   7:00 PM
Sat. 26 Valley Forge   Trinity Washington   TBA
  Christendom College   Mid-Atlantic Christian University   12:00 PM
  University of Maine Fort Kent   Alfred State   1:00 PM
  Asbury *   Carlow University   1:00 PM
  Johnson & Wales University Charlotte *   The Apprentice School   2:00 PM
  Southern Baptist College   Selma   2:00 PM
  Fontbonne University   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Bluefield State   Salem University   2:00 PM
  Silver Lake College   Lincoln College   2:00 PM
  Johnson and Wales University - Denver *   University of Dallas   2:00 PM
  Eureka College   Robert Morris University Springfield   3:00 PM
  Paul Quinn College *   University of the Southwest   4:00 PM
  Judson (AL)   Oakwood University   8:00 PM
Sun. 27 University of Maine Fort Kent   SUNY Cobleskill   1:00 PM
  Silver Lake College   Lincoln Christian University   2:00 PM
  Carlow University   Washington Adventist University   4:00 PM
Mon. 28 Bluefield State   Concord University   5:30 PM
  Wilkes University   Valley Forge   7:00 PM
Tue. 29 Mid-Atlantic Christian University   Piedmont International   6:00 PM
  Point Park *   Carlow University   6:00 PM
  Judson (AL)   Southeastern Baptist College   7:00 PM
  University of Dallas *   Austin College   7:00 PM
Wed. 30 Washington Adventist University   Virginia University of Lynchburg   TBA
  Methodist   The Apprentice School   6:00 PM
  Berea College   St. Mary of the Woods College   7:00 PM
  Campbellsville University Harrodsburg   Bluefield State   7:00 PM
Thu. 31 Mississippi University for Women   Voorhees College   6:00 PM
  University of Maine Fort Kent   Central Maine CC   6:00 PM
  SUNY Delhi   Valley Forge   7:00 PM
  Judson (AL)   Huntingdon   7:00 PM
  Miles   Oakwood University   7:00 PM
 
February
Fri. 1 University of Maine Fort Kent   Green Mountain College   5:30 PM
  Georgia Northwestern Technical College   Judson (AL)   5:30 PM
  LSU-Alexandria *   Paul Quinn College   6:30 PM
  Great Lakes Christian College   Silver Lake College   7:00 PM
Sat. 2 SUNY Delhi   Valley Forge   1:00 PM
  Carlow University *   Indiana University Kokomo   1:00 PM
  Mississippi University for Women   Morris College   2:00 PM
  Wilberforce University   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Stratford University   Bluefield State   2:00 PM
  Principia College   Robert Morris University Springfield   3:00 PM
  LSU-Shreveport *   Paul Quinn College   6:30 PM
  Southwestern Adventist *   University of Dallas   7:30 PM
Sun. 3 Washington Adventist University   The Apprentice School   2:00 PM
Mon. 4 Oakwood University   Mississippi University for Women   6:30 PM
  Senior Night
Tue. 5 WVU Tech *   Carlow University   6:00 PM
  Silver Lake College   Maranatha Baptist Bible College   6:00 PM
  Pensacola Christian College   Judson (AL)   6:00 PM
  Cenetary College of Louisiana *   University of Dallas   6:30 PM
  Selma   Hiawassee College   6:30 PM
  Christendom College   Washington Adventist University   7:00 PM
Wed. 6 Lehman College   Valley Forge   5:00 PM
  The Apprentice School   Bluefield State   5:30 PM
Thu. 7 University of Maine Fort Kent   University of Maine-Machias   5:30 PM
  NAIA
  Midway University   St. Mary of the Woods College   7:00 PM
  Oakwood University   Judson (AL)   7:00 PM
  Robert Morris University Springfield   Mount Mary   7:00 PM
Fri. 8 Washington Adventist University   Silver Lake College   2:00 PM
  @ Neutral
  Texas Lutheran University *   University of Dallas   6:30 PM
  Mid-Atlantic Christian University *   Warren Wilson College   7:00 PM
Sat. 9 Unity College   University of Maine Fort Kent   12:00 PM
  Mid-Atlantic Christian University   Appalachian Bible College   12:00 PM
  Carlow University *   Rio Grande   1:00 PM
  Silver Lake College   Indiana University Northwest   1:00 PM
  @ Indiana University Northwest
  Neumann University   Valley Forge   2:00 PM
  Lees-McRae University   Bluefield State   2:00 PM
  Texas College *   Paul Quinn College   3:00 PM
  Schreiner University *   University of Dallas   5:00 PM
  Washington Adventist University   Lincoln Christian University   7:00 PM
  @ Neutral
  Mississippi University for Women   Oakwood University   8:00 PM
Sun. 10 University of Maine Fort Kent   St. Josephs's College of Maine   2:00 PM
Mon. 11 Centenary University (NJ)   Valley Forge   7:00 PM
  Oakwood University   Fisk   7:00 PM
  Mount Mary   Silver Lake College   8:00 PM
Tue. 12 Virginia University of Lynchburg   Washington Adventist University   TBA
  Selma   Southern Baptist College   5:30 PM
  Ohio Christian *   Carlow University   6:00 PM
  Senior Night
  Welch   Judson (AL)   6:00 PM
  Paul Quinn College   Dallas Christian College   6:30 PM
  Mid-Atlantic Christian University *   The Apprentice School   7:00 PM
  University of Maine Fort Kent   University of Maine Presque Isle   7:30 PM
Wed. 13 Bluefield State   WVU Tech   5:30 PM
  Danville Area Community College   St. Mary of the Woods College   7:00 PM
Thu. 14 Washington Adventist University   Christendom College   6:00 PM
  Judson (AL)   Selma   6:30 PM
Fri. 15 Mid-Atlantic Christian University   Trinity Washington   6:00 PM
  The Apprentice School   Warren Wilson College   6:00 PM
  Paul Quinn College *   Wiley College   6:30 PM
  University of Dallas *   Schreiner University   6:30 PM
Sat. 16 Mid-Atlantic Christian University   Christendom College   12:00 PM
  Valley Forge   Keystone College   1:00 PM
  Carlow University *   Indiana University East   1:00 PM
  Salem University   Bluefield State   2:00 PM
  Lincoln College   Silver Lake College   2:00 PM
  Carolina Christian   The Apprentice School   4:00 PM
  Senior Day
  University of Dallas *   Trinity University   5:00 PM
  Judson (AL)   Johnson TN   6:30 PM
  Paul Quinn College *   Jarvis Christian College   6:30 PM
  Fisk   Oakwood University   8:00 PM
Mon. 18 Snead State   Oakwood University   8:00 PM
Tue. 19 Piedmont International   Mid-Atlantic Christian University   6:00 PM
  Mississippi University for Women   Selma   6:30 PM
Thu. 21 Mid-Atlantic Christian University *   Stratford University   6:00 PM
  St. Mary of the Woods College   Robert Morris University Springfield   6:00 PM
  Hiawassee   Selma   6:30 PM
Fri. 22 Paul Quinn College *   University of St. Thomas   6:30 PM
Sat. 23 Cincinnati-Clermont   St. Mary of the Woods College   2:00 PM
  Paul Quinn College *   Huston-Tillotson University   4:00 PM
  Carver   Selma   5:30 PM
Wed. 27 Selma   Life   6:30 PM
 
March
Wed. 6 Mid-Atlantic Christian University %   TBD   TBA
  @ USCAA National Tournament
  St. Mary of the Woods College %   TBA   TBA
  @ Uniontown, Pa.
Thu. 7 St. Mary of the Woods College %   TBA   TBA
  @ Uniontown, Pa.
Fri. 8 St. Mary of the Woods College %   TBA   TBA
  @ Uniontown, Pa.
Sat. 9 St. Mary of the Woods College %   TBA   TBA
  @ Uniontown, Pa.
# Exhibition
* Conference
^ Division
% Post season